U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (eerste ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid sinds 17 februari 2016)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (plaatsvervangend lid sinds 11 januari 2017)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Leuven op 4 november 1966
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • eerste schepen Kortenberg (sinds 1 januari 2013)
  • lid van de politieraad Kortenberg (sinds 1 januari 2013)
Interesses
  • afvalbeleid
  • ruimtelijke ordening
  • waterbeleid
  • Vlaamse Rand en Brussel
  • erfgoed en monumentenzorg

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Prins Van Everbergstraat 6
3078 KORTENBERG(EVERBERG)
Telefoon: +32 2 309 34 10

Kantoor

Hofstraat 36 bus E
3070 KORTENBERG
Telefoon: +32 2 552 42 71
GSM: +32 486 64 31 09