U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (voorzitter sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid sinds 17 februari 2016)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid sinds 28 september 2016)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 september 2016)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Genk op 30 maart 1964
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Genk (sinds 1 mei 2012)
  • gemeenteraadslid Genk (1 januari 2001 - 31 december 2006)
Beroep
  • Zelfstandig advocaat
Diploma's
  • Licentie rechten, KU Leuven (1988)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Houtblookstraat 17
3600 GENK
Telefoon: +32 89 41 06 06

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 42 42
GSM: +32 477 32 91 91