U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (voorzitter sinds 5 november 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (vast lid sinds 17 februari 2016)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid sinds 6 januari 2016)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid sinds 28 september 2016)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid sinds 25 september 2017)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 24 september 2014 - 4 november 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 5 januari 2016)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Roeselare op 12 maart 1963
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • provincieraadslid Oost-Vlaanderen (5 december 2012 - 24 mei 2014)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 14 oktober 2014)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (sinds 6 maart 2015)
Diploma's
  • graduaat marketing, Groep T (1989)
  • industrieel ingenieur elektromechanica, Groep T (1989)
Interesses
  • ondernemen
  • energie
  • binnenlands bestuur
  • innovatie
  • buitenlands beleid

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Platanendreef 27
9090 MELLE

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 497 47 99 62