U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 26 mei 2019)
  • CD&V (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (vast lid sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (voorzitter sinds 9 oktober 2019)
  • Commissie ad hoc (vast lid 18 juni 2019 - 11 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Opvolging van het Klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Alternatieve Financiering van Overheidsinvesteringen (vast lid 28 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (tweede ondervoorzitter 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Meer informatie

Geboren te Izegem op 29 oktober 1972
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Ledegem (sinds 1 januari 2007)
  • gemeenteraadslid Ledegem (sinds 1 januari 2001)
Beroep
  • technisch commercieel vertegenwoordiger, Versele-Laga (1 augustus 1994 - 15 januari 1995)
  • landbouwconsulent, Boerenbond (16 januari 1995 - 30 april 1998)
  • provinciaal verantwoordelijke, Boerenbond en Landelijke Gilden West-Vlaanderen (1 mei 1998 - 31 december 2006)
  • consulent (parttime), Boerenbond (1 januari 2007 - 1 juli 2014)
Diploma's
  • industrieel ingenieur landbouw, CTL Gent (1994)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Kapelstraat 7
8880 LEDEGEM
Telefoon: +32 56 50 27 47

Kantoor

Leuvensweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 477 76 20 50