U bent hier

Bianca Debaets

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Bianca Debaets?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 mei 2014 - 20 juli 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (25 mei 2014 - 20 juli 2014)

Meer info

Geboren te Eeklo op 6 februari 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 20 juli 2014)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (17 juli 2009 - 24 mei 2014)
Minister
  • staatssecretaris van de Brusselse Hoofdstedelijke Regering voor Informatica, Gelijke kansen, Dierenwelzijn, Ontwikkelingssamenwerking en Verkeersveiligheid (sinds 20 juli 2014)