U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Kortrijk op 14 april 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Beveren (sinds 27 juli 2010)
  • schepen Beveren (sinds 1 januari 2013)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Beroep
  • Sociaal verpleegkundige, OCMW Beveren (1987 - 2010)
Diploma's
  • Bachelor Sociaal verpleegkundige, Sint-Berlindisinstituut (1987)
Interesses
  • ontwikkelingssamenwerking
  • personen met een beperking
  • sociale sector

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Grote Kouterstraat 63/C000
9120 BEVEREN(VRASENE)
Telefoon: +32 3 775 40 17
GSM: +32 496 06 89 34