U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (derde ondervoorzitter sinds 26 september 2016)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (vast lid sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 20 mei 2015)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 19 mei 2015)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 september 2016)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Bilzen op 17 juni 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid (1 januari 2013 - 31 december 2015)
  • gemeenteraadslid Bilzen (1 februari 2007 - 31 december 2012)
Beroep
  • Praktijkassistent, UHasselt (2007 - 2014)
  • Lector, PHL (nu PXL) (1997 - 2014)
  • Projectontwikkelaar sociale economie, BLM (1996 - 1997)
  • Wetenschappelijk medewerker, LUC (nu UHasselt) (1994 - 1996)
Diploma's
  • Master Sociale Wetenschappen, VUB (2005)
  • Aanvullende studie in de Internationale Betrekkingen, KU Leuven (1994)
  • Geaggegeerde voor het hoger secundair onderwijs, Handelshogeschool Antwerpen (nu Lessius) (1994)
  • Licentie Handels- en Financiële Wetenschappen, UHasselt (1993)
Interesses
  • energie
  • onderwijs
  • werk
  • (energie)armoede
  • coöperaties

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Winterstraat 99
3740 BILZEN
Telefoon: +32 89 50 33 92

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 486 24 07 74