U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid sinds 21 juni 2017)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid sinds 25 oktober 2017)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Tongerlo (Ant.) op 15 februari 1946
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • eerste schepen Westerlo (sinds 1 januari 2013)
Interesses
  • sport

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Meuleveld 3
2260 WESTERLO

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 475 47 94 60