U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 15 oktober 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid sinds 6 januari 2016)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid sinds 21 juni 2017)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid sinds 14 januari 2015)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Wilrijk op 22 maart 1967
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • districtsvoorzitter Deurne (17 januari 2013 - 4 februari 2016)

Contact