U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (voorzitter sinds 26 september 2016)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (derde ondervoorzitter sinds 28 september 2016)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (plaatsvervangend lid sinds 21 juni 2017)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (plaatsvervangend lid sinds 25 oktober 2017)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 24 september 2014 - 25 september 2016)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 september 2016)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Turnhout op 3 mei 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Oud-Turnhout (sinds 1 januari 2013)
  • schepen Oud-Turnhout (1 januari 2007 - 31 december 2012)
  • lid van de politieraad Oud-Turnhout (sinds 1 januari 2013)
Beroep
  • Prokorist-Vertriebsleiter, Miko-Hordijk GmbH (2001 - 2014)
Diploma's
  • bachelor Marketing, H.I.K. Geel (1986)
  • Latijn-Wetenschappen, Sint-Pietersinstituut (1984)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Kuiltjesstraat 70
2360 OUD-TURNHOUT
Telefoon: +32 14 41 44 50

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 495 58 70 74