U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 22 oktober 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid 24 september 2014 - 21 oktober 2014)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Lier op 19 juli 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Grobbendonk (sinds 1 januari 2001)
  • eerste schepen Grobbendonk (1 januari 2001 - 31 december 2012)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 3 juli 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator (6 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • gecoöpteerd senator (12 juli 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (5 juni 2003 - 9 juni 2007)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
Beroep
  • advocaat (1991 - 2001)
Diploma's
  • juriste d'affaires international, Université de Paris (1989)
  • licentiaat rechten, UGent (1988)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Schurveld 18
2288 GROBBENDONK(BOUWEL)
Telefoon: +32 14 51 43 57