U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor de opvolging van het klimaatbeleid in Vlaanderen (tweede ondervoorzitter sinds 17 februari 2016)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid sinds 22 oktober 2014)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (vast lid sinds 28 september 2016)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (vast lid sinds 3 mei 2017)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 25 januari 2017)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (plaatsvervangend lid sinds 21 juni 2017)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (eerste ondervoorzitter 24 september 2014 - 24 januari 2017)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 21 oktober 2014)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 2 mei 2017)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Wilrijk op 22 juni 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • lid van de districtsraad Antwerpen (sinds 1 januari 2013)
  • districtsschepen Antwerpen (1 januari 2013 - 19 januari 2015)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
Beroep
  • advocaat (2005 - 2016)
Diploma's
  • licentiaat rechten, UAntwerpen (2005)

Contact