U bent hier

Gwendolyn Rutten

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Gwendolyn Rutten?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (25 mei 2014 - 19 januari 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 19 januari 2017)

Meer info

Geboren te Hasselt op 26 juni 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
Andere functies
  • partijvoorzitter Open VLD (sinds 8 december 2012)