U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (situatie op 26 mei 2019)
  • CD&V (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (situatie op 26 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid situatie op 9 oktober 2019)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid situatie op 22 januari 2020)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid situatie op 18 december 2019)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (vast lid situatie op 7 oktober 2020)
  • Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering (plaatsvervangend lid 9 oktober 2019 - 7 oktober 2020)
  • Commissie voor Wonen en Onroerend Erfgoed (vast lid 9 oktober 2019 - 21 januari 2020)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Opvolging van het Klimaatbeleid in Vlaanderen (plaatsvervangend lid 17 februari 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid 7 december 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Alternatieve Financiering van Overheidsinvesteringen (vast lid 28 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 6 december 2016)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)

Parlementair werk

Recent ingediende documenten

Recente vragen

Verslag - Commissie voor Binnenlands Bestuur, Gelijke Kansen en Inburgering - dinsdag 12 januari 2021 14.02u

Vraag om uitleg van An Moerenhout aan Bart Somers, viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Bestuurszaken, Inburgering en Gelijke Kansen, over de samensmelting van het Minderhedenforum en Join.Vlaanderen

Vraag om uitleg van Sam Van Rooy aan Bart Somers, viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Bestuurszaken, Inburgering en Gelijke Kansen, over de samensmelting van het Minderhedenforum en Join.Vlaanderen

Vraag om uitleg van Hannelore Goeman aan Bart Somers, viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Bestuurszaken, Inburgering en Gelijke Kansen, over het akkoord tussen het Minderhedenforum en Join.Vlaanderen

Vraag om uitleg van Nadia Sminate aan Bart Somers, viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Bestuurszaken, Inburgering en Gelijke Kansen, over het akkoord tussen Join.Vlaanderen en het Minderhedenforum, en de gevolgen voor de erkenning van een participatieorganisatie

Vraag om uitleg van Jos D'Haese aan Bart Somers, viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Bestuurszaken, Inburgering en Gelijke Kansen, over de verdere procedure voor de erkenning van de nieuwe participatieorganisatie

Vraag om uitleg van Katrien Partyka aan Bart Somers, viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Bestuurszaken, Inburgering en Gelijke Kansen, over de samensmelting van het Minderhedenforum en Join.Vlaanderen

Recente tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer informatie

Geboren te Tienen op 31 juli 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Tienen (situatie op 1 september 2015)
  • eerste schepen Tienen (2 januari 2013 - 27 juli 2015)
  • schepen Tienen (1 januari 2001 - 1 januari 2013)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
Diploma's
  • Latijn-Grieks, Immaculata-instituut
  • licentiaat moderne geschiedenis, KULeuven

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Grote Markt 27
3300 TIENEN
Telefoon: +32 16 80 57 55