U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid sinds 14 januari 2015)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Deurne op 3 april 1972
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Antwerpen (sinds 1 januari 2013)
Andere functies
  • Kabinetschef van premier Elio Di Rupo (1 januari 2012 - 1 januari 2014)
  • Kabinetschef van Vlaams minister Ingrid Lieten (1 januari 2009 - 1 januari 2011)
  • Raadgever-kabinetschef van Vlaams minister Frank Vandenbroucke (1 januari 2004 - 1 januari 2009)
Beroep
  • zelfstandig advocaat (1996 - 2004)
Diploma's
  • Licence spéciale droit social, ULB (1998)
  • Licentie rechten, KU Leuven (1996)

Contact