U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (tweede ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening, Energie en Dierenwelzijn (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Gent op 26 december 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • schepen Gent (sinds 1 januari 2007)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (21 december 2007 - 12 juni 2010)
Beroep
  • advocaat-stagiair aan de balie van Gent (2005 - 2008)
Diploma's
  • Master na master Europees en internationaal recht, VUB (2005)
  • Licentie Rechten, UGent (2004)