U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (eerste ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (eerste ondervoorzitter sinds 28 september 2016)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid sinds 25 mei 2016)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Herentals op 21 november 1968
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Herentals (sinds 16 maart 2017)
  • schepen Herentals (1 januari 2006 - 15 maart 2017)
Beroep
  • Directeur-generaal, Federale Overheidsdienst Sociale Zekerheid (2003)
Diploma's
  • Licentiaat Rechten, KU Leuven (1991)
Interesses
  • welzijn
  • sociale bescherming/zekerheid
  • bestuurlijke organisaties
  • voetbal

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 49 31
GSM: +32 478 26 14 54