U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (eerste ondervoorzitter sinds 21 juni 2017)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (eerste ondervoorzitter sinds 25 oktober 2017)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid sinds 14 januari 2015)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 24 januari 2017)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Anderlecht op 14 mei 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • OCMW-raadslid Ganshoren (sinds 1 maart 2013)
Andere functies
  • Lid Raad van Bestuur Gemeenschapscentrum De Zeyp (sinds 17 december 2014)
Beroep
  • Operationeel directeur, Prodecom NV (2013 - 2014)
  • Zelfstandig adviseur, Gumption BVBA (2011 - 2014)
  • Commercieel directeur, Caesar Real Estate Fund NV (2011 - 2013)
  • Rechter in handelszaken, Rechtbank van Koophandel (Brussel) (2010 - 2011)
  • Business Development Manager, KPMG Advisory (2009 - 2011)
  • Afgevaardigd bestuurder, Halimmo NV (2002 - 2014)
Diploma's
  • Executive Master in Business Administration, Solvay Business School (2008)
  • Licentiaat Handelswetenschappen, Vlekho (HUB) (2003)
Interesses
  • Sociaal-cultureel leven Brussel
  • Sport

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 43 90
GSM: +32 475 95 59 61