Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (sinds 25 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (tweede ondervoorzitter sinds 9 november 2016)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid 26 oktober 2016 - 8 november 2016)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid 14 januari 2015 - 25 oktober 2016)

Parlementair werk

Recente tussenkomsten

Meer informatie

Geboren te Antwerpen op 20 februari 1984
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • lid van de districtsraad Antwerpen (1 januari 2013 - 14 september 2014)
Beroep
  • Adviseur instroom allochtone studenten, KU Leuven (2010 - 2014)
Diploma's
  • bachelor sociaal werk, HUBrussel (2010)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 48 18