U bent hier

Egbert Lachaert

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Egbert Lachaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (25 september 2013 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 september 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 2 oktober 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 2 oktober 2013 - 24 mei 2014)

Meer info

Geboren te Gent op 4 juli 1977
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)