U bent hier

Joke Quintens

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (23 september 2013 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Limburg (23 september 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 25 september 2013 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Hasselt op 21 juni 1973