U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (sinds 25 mei 2014)
  • Open Vld (9 januari 2013 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (sinds 25 mei 2014)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid sinds 14 januari 2015)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (vast lid sinds 11 januari 2017)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (9 januari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 16 januari 2013 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Ninove op 23 maart 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Vilvoorde (sinds 1 januari 2007)
  • schepen Vilvoorde (sinds 1 januari 2013)
  • provincieraadslid Vlaams-Brabant (1 januari 2011 - 1 januari 2012)
  • provincieraadslid Vlaams-Brabant (1 januari 2000 - 1 januari 2006)
Andere functies
  • woordvoerder federaal minister Patick Dewael (1 april 2005 - 1 oktober 2006)
  • woordvoerder-adjunct-kabinetschef Vlaams minister Marleen Vanderpoorten (1 januari 2004 - 1 april 2005)
  • raadgever-woordvoerder Vlaams minister Marleen Vanderpoorten (23 augustus 1999 - 1 januari 2004)
Beroep
  • administrateur-generaal, Vlaamse overheid (2006 - 2013)
  • adviseur, Kamer van Volksvertegenwoordigers (1995 - 1999)
Diploma's
  • master communicatiewetenschappen, VUB (1995)
  • Latijn-wetenschappen, K.A.Denderleeuw (1990)
Interesses
  • onderwijs
  • economie
  • lokale besturen
  • mobiliteit
  • Vlaamse rand
  • overheidscommunicatie
  • cultuur
  • jeugdbeleid

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Hoogveld 11
1800 VILVOORDE

Kantoor

Stadhuis Vilvoorde Grote Markt 1
1800 VILVOORDE
Telefoon: +32 2 255 45 11