U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 25 mei 2014)
  • CD&V (18 december 2012 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (sinds 25 mei 2014)
  • Bureau (eerste ondervoorzitter sinds 22 september 2014)
  • Uitgebreid Bureau (eerste ondervoorzitter sinds 22 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (eerste ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (tweede ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (tweede ondervoorzitter sinds 28 september 2016)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Deontologische Commissie (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (vast lid sinds 11 januari 2017)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (18 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (plaatsvervangend lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Ukkel (Brussel) op 5 maart 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Leuven (1 januari 2013 - 23 juni 2014)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 3 juli 2014)
  • gecoöpteerd senator (20 juli 2010 - 17 december 2012)
Diploma's
  • licentie rechten, KU Leuven (2003)

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL

Privé

Kerselarenlaan 7
1650 BEERSEL