U bent hier

Els Kindt

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (1 februari 2012 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (1 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 1 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 1 februari 2012 - 18 december 2012)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Roeselare op 12 mei 1971