U bent hier

Jurgen Vanlerberghe

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jurgen Vanlerberghe?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (7 december 2011 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (7 december 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 14 december 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 13 maart 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 14 december 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 11 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 23 januari 2013 - 12 maart 2013)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Tussenkomsten

Meer info

Geboren te Roeselare op 21 februari 1969