U bent hier

Khadija Zamouri

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (6 juli 2011 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Brussel-Hoofdstad (6 juli 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 5 oktober 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 5 oktober 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (vast lid 5 oktober 2011 - 24 mei 2014)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 28 september 2011 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Antwerpen op 5 februari 1967
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (sinds 11 juni 2019)
  • lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (10 juni 2014 - 25 mei 2019)