U bent hier

Goedele Vermeiren

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Goedele Vermeiren?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (7 juli 2010 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (eerste ondervoorzitter 2 december 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (vast lid 27 september 2010 - 9 januari 2013)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 6 april 2011 - 1 december 2013)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 27 september 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 27 september 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 9 januari 2013 - 24 mei 2014)

Meer info

Geboren te Mortsel op 8 februari 1962