U bent hier

Jan Durnez

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 juli 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (25 juli 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (voorzitter 2 december 2018 - 25 mei 2019)
  • Gemengde overlegcommissie Vlaams Parlement - Raad van de Franse Gemeenschapscommissie (vast lid 9 januari 2019 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering en Stedenbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 24 september 2014 - 1 december 2018)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (tweede ondervoorzitter 15 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (secretaris 28 september 2009 - 14 februari 2012)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Roeselare op 6 juni 1953
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • eerste gedeputeerde provincie West-Vlaanderen (1 januari 1991 - 12 juli 2009)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 2 januari 2013)
Europese mandaten
  • lid van het Comité van de Regio's (sinds 26 januari 2015)