U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 26 mei 2019)
  • N-VA (25 mei 2014 - 24 juli 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 24 juli 2014)

Meer informatie

Geboren te Antwerpen op 6 december 1961
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • voorzitter van de gemeenteraad Edegem (sinds 2 januari 2013)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 4 juli 2019)
  • deelstaatsenator (3 juli 2014 - 24 juli 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 6 juli 2010)
Minister
  • Vlaams minister van Werk, Economie, Innovatie en Sport (sinds 25 juli 2014)
  • Vlaams minister van Financiën, Begroting, Werk, Ruimtelijke Ordening en Sport (7 juli 2010 - 24 juli 2014)
  • Vlaams minister van Financiën, Begroting, Werk, Ruimtelijke Ordening en Sport (13 juli 2009 - 6 juli 2010)
Beroep
  • economisch adviseur, VEV (1985 - 1989)
  • directeur groep Seghers, Seghers Engineering (1989 - 1992)
  • administrateur-generaal, SERV (1992 - 1997)
  • directeur-generaal, VEV (1997 - 2000)
  • gedelegeerd bestuurder, VOKA (2000 - 2009)
Diploma's
  • master TEW, Universiteit Antwerpen (1984)
Interesses
  • financiën
  • werk
  • economie
  • innovatie
  • buitenlandse zaken
  • sport