U bent hier

Dinsdag 25 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op dinsdag 25 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit in het krokusreces ingepland.
Onze excuses.

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 26 mei 2019)
  • sp·a (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • sp·a (7 juni 2009 - 12 juli 2009)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 26 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebestrijding (vast lid sinds 9 oktober 2019)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (plaatsvervangend lid 29 november 2017 - 27 juli 2018)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (vast lid 25 oktober 2017 - 28 november 2017)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (vast lid 21 juni 2017 - 27 oktober 2017)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 17 mei 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 12 juli 2009)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Gent op 26 maart 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Gent (1 januari 2001 - 2 januari 2019)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 29 juni 2009)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
Minister
  • Vlaams minister van Energie, Wonen, Steden en Sociale Economie (13 juli 2009 - 24 juli 2014)
  • vice-eerste minister en minister van Begroting en Consumentenzaken (17 oktober 2005 - 20 december 2007)
  • minister van Werk (18 juli 2004 - 16 oktober 2005)
  • minister van Leefmilieu, Consumentenzaken en Duurzame Ontwikkeling (12 juli 2003 - 17 juli 2004)
Beroep
  • adjunct van de directie, Stad Gent (1999 - 2000)
Diploma's
  • licentiaat communicatiewetenschappen, UGent (1999)
  • kandidaat rechten, UGent (1995)