U bent hier

Sophie De Wit

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (7 juni 2009 - 5 juli 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 5 juli 2010)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 5 juli 2010)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 5 juli 2010)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 28 september 2009 - 5 juli 2010)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Deurne (Antwerpen) op 28 augustus 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 26 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)