U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (sinds 25 mei 2014)
  • N-VA (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid sinds 25 juni 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid sinds 14 januari 2015)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (vast lid sinds 28 september 2016)
  • Gemengde overlegcommissie Brussels Hoofdstedelijk Parlement - Vlaams Parlement (vast lid sinds 11 januari 2017)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie ad hoc (vast lid 26 juli 2014 - 23 september 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 1 januari 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (ondervoorzitter 28 september 2009 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (eerste ondervoorzitter 16 februari 2012 - 1 december 2013)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 4 oktober 2011)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 20 december 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 5 oktober 2011 - 19 december 2011)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Sint-Niklaas op 7 augustus 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Zottegem (sinds 1 januari 2013)
Beroep
  • politiek medewerker, Frieda Brepoels (2006 - 2009)
Diploma's
  • licentie rechten, KU Leuven (2006)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Verrendries 4
9620 ZOTTEGEM

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 42 25
GSM: +32 486 44 00 97