U bent hier

Boudewijn Bouckaert

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Boudewijn Bouckaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • LDD (24 januari 2011 - 24 mei 2014)
  • Lijst Dedecker (7 juni 2009 - 23 januari 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (voorzitter 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Deontologische Commissie (vast lid 15 september 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 12 februari 2014 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 12 februari 2014 - 24 mei 2014)

Meer info

Geboren te Gent op 21 juli 1947