U bent hier

Lode Vereeck

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Lode Vereeck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (6 februari 2014 - 24 mei 2014)
  • LDD (24 januari 2011 - 5 februari 2014)
  • Lijst Dedecker (7 juni 2009 - 23 januari 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 13 juli 2009 - 5 februari 2014)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 28 september 2009 - 6 februari 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 6 februari 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 25 november 2009 - 3 maart 2010)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 22 november 2010 - 6 februari 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 6 februari 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 6 februari 2014)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 15 september 2010 - 6 februari 2014)

Meer info

Geboren te Deurne (Antwerpen) op 23 januari 1965
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (sinds 10 juli 2014)
Andere functies
  • partijvoorzitter Lijst Dedecker (5 juli 2010 - 21 januari 2011)