U bent hier

Ulla Werbrouck

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • LDD (24 januari 2011 - 24 mei 2014)
  • Lijst Dedecker (7 juni 2009 - 23 januari 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 27 september 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 12 februari 2014 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 12 februari 2014 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 26 september 2010)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 23 februari 2010)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Izegem op 24 januari 1972
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 29 juni 2009)