U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (sinds 25 mei 2014)
  • sp·a (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (eerste ondervoorzitter sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor Economie, Werk, Sociale Economie, Innovatie en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid sinds 24 september 2014)
  • Commissie voor alternatieve financiering van overheidsinvesteringen (plaatsvervangend lid sinds 28 september 2016)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor de Vervolgingen (lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc (plaatsvervangend lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 6 juli 2010)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 6 juli 2010)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 6 juli 2010)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 6 juli 2010)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 6 juli 2010)
  • Commissie Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 11 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 23 januari 2013 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Gent op 1 februari 1975
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Antwerpen (sinds 1 januari 2006)
  • schepen van jeugd, wonen, samenlevingsopbouw, stedelijk wijkoverleg en ontwikkelingssamenwerking Antwerpen (23 december 2011 - 31 december 2012)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (sinds 3 juli 2014)
  • gemeenschapssenator (13 juli 2010 - 16 december 2011)
Beroep
  • advocaat (1998)
Diploma's
  • master business law, UIA (2000)
  • licentiaat rechten, UIA (1998)
  • kandidatuur rechten, UFSIA (1995)
Interesses
  • economie en ondernemen
  • buitenlandse handel
  • Europese instellingen
  • internationale betrekkingen
  • jeugdwerkloosheid

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL