U bent hier

Kathleen Deckx

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Kathleen Deckx?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (vast lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 25 januari 2011)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 7 juli 2010 - 24 mei 2014)

Meer info

Geboren te Mol op 7 februari 1967