U bent hier

Mia De Vits

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Mia De Vits?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 13 juli 2009 - 17 juni 2014)
  • Uitgebreid Bureau (vierde ondervoorzitter 13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (secretaris 28 september 2009 - 25 januari 2011)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 28 september 2009 - 6 juli 2010)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 26 januari 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 11 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 11 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 10 januari 2012)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 10 januari 2012)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 6 juli 2010)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 7 juli 2010 - 25 januari 2011)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 2011 - 10 januari 2012)

Meer info

Geboren te Kester (Gooik) op 31 maart 1950
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Europese mandaten
  • lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 28 juni 2014)
  • Europees Parlementslid (20 juli 2004 - 29 juni 2009)