U bent hier

Tine Eerlingen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Tine Eerlingen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • N-VA (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (tweede ondervoorzitter 16 februari 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (secretaris 19 januari 2011 - 15 februari 2012)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid 27 september 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 26 september 2010)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 26 september 2010)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 27 september 2010 - 24 mei 2014)

Meer info

Geboren te Gent op 24 mei 1976