U bent hier

Marc Vanden Bussche

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Marc Vanden Bussche?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Open Vld (28 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Lijst Dedecker (7 juni 2009 - 27 juni 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring West-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid 28 september 2009 - 26 september 2010)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 28 september 2009 - 26 september 2010)
  • Deontologische Commissie (vast lid 28 september 2009 - 28 juni 2010)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 5 oktober 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid 4 december 2013 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 26 september 2010)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 29 september 2010 - 3 december 2013)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 29 september 2010 - 4 oktober 2011)

Parlementair werk

Meer info

Geboren te Diksmuide op 16 april 1950