U bent hier

John Crombez

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over John Crombez?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (22 september 2014 - 18 juni 2015)
  • sp·a (25 mei 2014 - 17 juni 2014)
  • sp·a (7 juni 2009 - 4 december 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (22 september 2014 - 18 juni 2015)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 22 september 2014 - 16 juni 2015)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 24 september 2014 - 18 juni 2015)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 24 september 2014 - 18 juni 2015)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (vast lid 14 januari 2015 - 18 juni 2015)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 18 juni 2015)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 24 september 2014 - 18 juni 2015)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 17 juni 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (7 juni 2009 - 4 december 2011)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 6 juli 2010 - 4 december 2011)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (ondervoorzitter 28 september 2009 - 6 juli 2010)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (vast lid 28 september 2009 - 5 december 2011)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 28 september 2009 - 5 december 2011)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 7 juli 2010 - 5 december 2011)
  • Commissie Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 7 juli 2010 - 5 december 2011)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 7 juli 2010 - 5 december 2011)

Meer info

Geboren te Oostende op 19 september 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 12 juli 2010)
Minister
  • staatssecretaris voor de Bestrijding van de sociale en de fiscale fraude (18 juni 2014 - 21 september 2014)
  • staatssecretaris voor de Bestrijding van de sociale en de fiscale fraude (5 december 2011 - 16 juni 2014)
Andere functies
  • partijvoorzitter sp.a (sinds 13 juni 2015)