U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (sinds 15 oktober 2014)
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 15 oktober 2014)
  • Commissie inzake het grensoverschrijdend gedrag in de sport (voorzitter sinds 21 juni 2017)
  • Commissie Grensoverschrijdend Gedrag (voorzitter sinds 25 oktober 2017)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (eerste ondervoorzitter sinds 19 november 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid sinds 15 oktober 2014)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid sinds 15 oktober 2014)
  • Commissie voor Wonen, Armoedebeleid en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid sinds 15 oktober 2014)
  • Commissie voor de bestrijding van gewelddadige radicalisering (plaatsvervangend lid sinds 14 januari 2015)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (vast lid 15 oktober 2014 - 18 november 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (voorzitter 1 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (vast lid 28 september 2009 - 30 november 2012)
  • Commissie Jeugdzorg (vast lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (plaatsvervangend lid 24 februari 2010 - 8 juli 2010)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 1 februari 2012 - 24 mei 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren te Deurne (Antwerpen) op 11 januari 1964
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • burgemeester Zoersel (1 januari 1995 - 31 december 2012)
  • OCMW-voorzitter Zoersel (sinds 1 januari 2013)
  • schepen van Sociale Zaken en Cultuur Zoersel (sinds 1 januari 2013)
  • schepen Zoersel (1 januari 1989 - 31 december 1994)
  • provincieraadslid Antwerpen (1 december 1994 - 1 januari 2005)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 december 2007 - 29 december 2008)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 januari 2005 - 9 juni 2007)
Beroep
  • advocaat (1987)
Diploma's
  • licentiaat rechten, KU Leuven (1986)

Contact

Privé (Correspondentieadres)

Abdijlaan 4
2980 ZOERSEL

Kantoor

Leuvenseweg 86
1000 BRUSSEL
GSM: +32 475 87 93 22