U bent hier

Griet Smaers

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Griet Smaers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (vast lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)

Meer info

Geboren te Geel op 10 juni 1977
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (sinds 25 mei 2014)
Andere functies
  • ondervoorzitter CD&V (sinds 1 januari 2011)