U bent hier

Marc Van de Vijver

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Marc Van de Vijver?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid 28 september 2009 - 19 december 2012)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)

Meer info

Geboren te Beveren op 19 november 1961