U bent hier

Veli Yüksel

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Veli Yüksel?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (voorzitter 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 19 december 2012 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)

Meer info

Geboren te Emirdag (Turkije) op 30 maart 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (sinds 25 mei 2014)