U bent hier

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (van 25 mei 2014)
  • CD&V (van 7 juni 2009 tot 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger Kieskring Vlaams-Brabant (25 mei 2014 - )
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (tweede ondervoorzitter vanaf 10 december 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid vanaf 24 september 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid vanaf 24 september 2014)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid vanaf 24 september 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid vanaf 24 september 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking, Toerisme en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid vanaf 24 september 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid vanaf 24 september 2014 tot 9 december 2014)
Bekijk de taken uit het verleden
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (vast lid vanaf 28 september 2009 tot 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid vanaf 28 september 2009 tot 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (vast lid vanaf 28 september 2009 tot 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid vanaf 28 september 2009 tot 24 mei 2014)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid vanaf 25 november 2009 tot 3 maart 2010)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid vanaf 22 november 2010 tot 24 mei 2014)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (plaatsvervangend lid vanaf 19 december 2012 tot 24 mei 2014)

Parlementair werk

Meer informatie

Geboren in Leuven op 27 juli 1964
Politieke loopbaan (Buiten Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gemeenteraadslid Leuven (van 1 januari 1989)
  • schepen (verhinderd) (van 1 oktober 2009)
  • schepen ruimtelijke ordening en jeugd Leuven (van 1 januari 2001 tot 27 september 2009)
Federale mandaten
  • deelstaatsenator (van 3 juli 2014)
Beroep
  • Gewezen medewerker CVP-Kamerfractie (1988 - 2001)
Diploma's
  • Europees Recht, Institut des Hautes Etudes Européennes, Universiteit Straatsburg (1988)
  • Licentie Rechten, KU Leuven (1987)
  • Latijn-Grieks, Heilig Hartinstituut Heverlee (1982)
Interesses
  • mobiliteit
  • media
  • onroerend erfgoed
  • toerisme

Contact

Kantoor (Correspondentieadres)

Leuvenseweg 86
1011 BRUSSEL
Telefoon: +32 2 552 43 37

Privé

Spreeuwenstraat 17
3010 LEUVEN(KESSEL-LO)
Telefoon: +32 16 89 00 10
GSM: +32 485 88 43 49