U bent hier

Luckas Van Der Taelen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Luckas Van Der Taelen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (12 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Groen! (7 juni 2009 - 11 januari 2012)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Hoofdstad (7 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Deontologische Commissie (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 16 maart 2011 - 23 januari 2013)

Meer info

Geboren te Aalst op 21 januari 1958
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 12 juli 2010)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comit√© van de Regio's (26 januari 2010 - 30 juni 2014)
  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 31 augustus 2002)