U bent hier

Filip Watteeuw

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Filip Watteeuw?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Groen (12 januari 2012 - 4 januari 2013)
  • Groen! (7 juni 2009 - 11 januari 2012)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 juni 2009 - 4 januari 2013)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 13 juli 2009 - 25 november 2012)
  • Commissie ad hoc (vast lid 15 juli 2009 - 27 september 2009)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (vast lid 28 september 2009 - 4 januari 2013)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid 28 september 2009 - 4 januari 2013)
  • Commissie voor Reglement en Samenwerking (vast lid 28 september 2009 - 4 januari 2013)
  • Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (vast lid 28 september 2009 - 4 januari 2013)
  • Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (vast lid 28 september 2009 - 4 januari 2013)
  • Commissie voor Mobiliteit en Openbare Werken (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 15 maart 2011)

Meer info

Geboren te Moorslede op 10 september 1962