U bent hier

Ivan Sabbe

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • LDD (van 24 januari 2011 tot 24 mei 2014)
  • Lijst Dedecker (van 30 juni 2009 tot 23 januari 2011)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie West-Vlaanderen (van 30 juni 2009 tot 24 mei 2014)
  • Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (vast lid van 28 september 2009 tot 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (vast lid van 28 september 2009 tot 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid van 28 september 2009 tot 24 mei 2014)
  • Commissie voor Landbouw, Visserij en Plattelandsbeleid (plaatsvervangend lid van 28 september 2009 tot 27 september 2011)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid van 25 november 2009 tot 3 maart 2010)
  • Commissie Versnelling Maatschappelijk Belangrijke Investeringsprojecten (plaatsvervangend lid van 22 november 2010 tot 24 mei 2014)

Meer info

Geboren in Kortrijk op 10 oktober 1960