U bent hier

Wim Wienen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Wim Wienen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 28 september 2011 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Woonbeleid, Stedelijk Beleid en Energie (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (vast lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (vast lid 29 september 2010 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Leefmilieu, Natuur, Ruimtelijke Ordening en Onroerend Erfgoed (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 24 mei 2014)
  • Commissie Jeugdzorg (plaatsvervangend lid 8 juli 2010 - 5 juli 2011)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (plaatsvervangend lid 7 november 2012 - 24 mei 2014)

Meer info

Geboren te Wilrijk (Antwerpen) op 9 oktober 1971